Oto Galeriler İstanbul

Oto Galeriler İstanbul

İstanbul sadece nüfus olarak ülkemizin en büyük şehri değildir aynı zaman motorlu araçların en yüksek oranda kullandığı ve bulunduğu şehirdir. Bu nedenle bu büyük şehirde birçok galerici vardır. Devlet desteği ve ortaya çıkarılan kanunlar ile birçok araç alım ve satıcısı belirli noktalara toplanmıştır. Bunların arasında en çok bilineni ise İSTOÇ’dur. Tabi bu şehirde ki tek galericilerin bulunduğu nokta değildir ancak genelde otomobil piyasasının kalbi bu noktada atmaktadır. Birçok insan araç almak istediğinde ilk olarak buralara gitmekte ve araç fiyatları hakkında bilgi almaya çalışmaktadır. Tabi şehrin farklı noktalarda tek başlarına galericilik yapanların da olduğu eklemeliyiz. Bu sitelere benzerlerinin olduğu gibi aynı zamanda haftanın belirli günlerinde düzenlenen oto pazarları düzenlenmektedir.

Araç sahipleri araç almak veya satmak istediğinde ilk olarak galericilerden fiyat almaktadır. Tabi galericilerin verdiği fiyatlar genelde biniciler için çok da makul olmasa da birçok bakımdan güvenir olmaları nedeniyle tercih edilmektedir. Özellikle yıllardır bu sektörde yer alan galeriler insanlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Birçok insan galerici olarak bilinen bu esnaf kısmına kızıyor olsa da ikinci elde garanti arayanların tercih etmeleri mantıklı bir tercih olması doğru olacaktır.

Çünkü galericilerin hepsi olmamak ile birlikte birçoğu araçların sorunları ve geçmişi hakkında alıcılarını bilgilendirmektedir. Ve belirli bir süre zarfında araçlarına garanti vermektedir. Eğer dediklerinin aksine bir durum yaşandığında ise araçlarını geri almaktadır. Tabi bu daha çok yıllardır aynı noktada iş yapan ve müşterileri tarafından kabul gören galericiler tarafından yapılmaktadır. Yeni açılan birçok galerici işi tam bilmediği için veya alıcıları kandırmak isteyerek daha düşük bir fiyata sahip olması gereken araçları yüksekten satmak için kandırma yoluna gitmektedir. Bunun için dikkatli davranmak önemli olacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir