Senetle Araba İstanbul | Peşinatsız Senetle Araba Satanlar, 2. El Taksitle Otomobil Satışı Yapan Galeriler

⬆️SENETLE ARABA BAŞVURU FORMU⬇️

Senetle Araba İstanbul

Sponsorlu Bağlantılar

Senetle Araba İstanbul

Senetle Araba İstanbul

Merhaba sevgili pesinatsizsenetlearaba.com ziyaretçileri bugün ki köşemizde siz değerli kullanıcılarımıza senetle araba satan yerler ve peşinatsız senetle araba nasıl alınır sorularına yanıtlar vereceğim. Tüm detaylar burada olacak.

Çoğu kişi bankalardan taşıt kredisi alamadığı için bu yola başvuruyor. Ama bankadan kredi almadan nasıl araba alınır kimse bu sorunun cevabını bilmiyor. Bizde yıllardan beri edindiğimiz tecrübeleri burada sizlerle paylaşacağız. Çünkü senetle satış işi çok eskilerde kaldı. Tamamen güvene dayalı bir alışveriş diyebiliriz. Senedin günü gelince ödeyemezseniz satıcı da parasını alamaz ve ortada büyük sorunlar çıkabilir. Peşinatsız alınca bir de yüksek meblalar ortaya çıkıyor. Evet şu dönemlerde bile hala bu şekilde satış yapan yerler var hemen adreslerini isimleri ve telefonlarını size söyleyelim.

Baktığınız zaman yaşadığımız dönemde bu iş çok zor gibi gözükse de biraz araştırınca kolay olduğunu anlayabiliyorsunuz. Genelde bu şekildeki işleri galericiler yapar. Ticareti geliştirmek ve kendi zenginliklerini arttırmak satışlarını yükseltmek için kendince yöntemler geliştiren yerler var. İlk baştaki gereken masrafları ödeyecek kadar paranız varsa sizde beğendiğiniz arabayı alabilirsiniz. Noterde 300 lira rehin koydurma parası ve 120 tl alım satım parası ile bu işi hallediyorsunuz.

Bankalardan kara listeye girmiş kredi puanı düşük olanlar kişiler genelde bu yöntemi seçtiği için galericiler bu kişilerin adına kredi çıkartıyor. Anlaşmalı olduğu bankalar ile düşük faiz oranında sizin istediğiniz vade tutarında kredi çıkarıyorlar. Sizin istediğiniz taksit sayısına göre faiz oranı belirliyor. Örneğin %1 üzerinden faiz oranını size %3,5 olarak yansıtıyor. Bu durumda galerici aracı sattığı kişiden faiz oranı üstünden kar etmiş oluyor. Birde 15.000 tl’lik bir aracı 18.000 tl olarak satarsa buradan da kar ediyor. Durum böyle olunca peşinatsız senetle araba satmak isteyen bir çok yer oluyor. Bu işlemi başta İstanbul olmak üzere bir çok ilde yapabilirsiniz.

Sizde hemen araba ilanları arasında beğendiğiniz marka modeli seçin Senetle Araba İstanbul konusu üzerinden alımı gerçekleştirin.

Sponsorlu Bağlantılar
14 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir