Senetle Araba Nasıl Alınır? Senetle Araba Veren Yerler Nerelerdir? | Peşinatsız Senetle Araba Satanlar, 2. El Taksitle Otomobil Satışı Yapan Galeriler

⬆️SENETLE ARABA BAŞVURU FORMU⬇️

Senetle Araba Nasıl Alınır? Senetle Araba Veren Yerler Nerelerdir?

Sponsorlu Bağlantılar

Senetle Araba Nasıl Alınır ?Senetle Araba Veren Yerler Nerelerdir ?

Senetle Araba Nasıl Alınır? Senetle Araba Veren Yerler Nerelerdir?

Senetle araba satın alabileceğiniz ilanların olduğu bir çok site var. Bir çoğu aynı kişiye ait ve tamamen dolandırılma amaçlı siteleri  kurmuş. İnternet üzerinden bulduğu araba resimlerini ve özellikleri yalandan yazmış. Marka model fiyat bilgilerini hepsini yazmış. 36 ay’a kadar senet ile vade yapılacağını yazmış. Galeriden satışın gerçekleştirildiği belirtilmiş ama tamamen yalan dolan bir sayfa. Zaten sitenin tasarımlarından normal bir kullanıcı da anlar. Hepsi benzer şekilde tasarlanıp yayınlanmış. Sadece isimler değişiyor. Satın almak için galeri ile iletişim kurmak isteyen kullanıcılar karşılarına 8 tl mobil ödeme ile ücret istenmesi ile karşılaşıyor.

İşte biz bu dolandırıcılığın önüne geçmek ve siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz hizmet vermek için kurulduk. Senetle araba nasıl alınır diye düşünüyorsanız artık kafanıza takmayın. Size senetle araba satan galerilerin adreslerini isimlerini ve telefon numaralarını açık şekilde üyelik ücreti istemeden paylaşacağız. Öncelikle kaç ay vadede almak istiyorsunuz. Ne kadarlık bir araba alacaksınız. Benzinli mi dizel mi yoksa lpg li bir araç mı düşünüyorsunuz buna karar verin daha sonra bize iletişim bölümünden yazarak sizlere ulaşmamızı sağlayın. Biz kesinlikle komisyon almadan aracılık yapan bir kurumuz bunu belirtelim. İkinci el otomobil satışında peşinatsız kefilsiz kredi kartsız olarak arabanızı alabiliyorsunuz. Durumu olmayanlar için çok iyi bir hizmet yaptığımızı düşünüyoruz. Sizde hemen arabanızı seçin ve satın alın.

Sponsorlu Bağlantılar
47 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir