Senetle Araba Veren Firmalar | Peşinatsız Senetle Araba Satanlar, 2. El Taksitle Otomobil Satışı Yapan Galeriler

⬆️SENETLE ARABA BAŞVURU FORMU⬇️

Senetle Araba Veren Firmalar

Sponsorlu Bağlantılar

Senetle Araba Veren Firmalar

Ülkemizde insanlar artık araba almak için senetle araba veren firmaları tercih ediyor. Bankalar taşıt kredilerini onaylamadığında kredi notu düşük sebebiyle insanlara kredi vermiyor. Bu yüzden piyasada açılan ve insanlara peşinatsız yada ufak peşinatlarla senetle araba veren firmalar ön plana çıktı. Bunlardan bazıları wowwo, birabam, fuzuloto firmaları. İkinci el veya sıfır sizlere vade ile araba sahibi olma imkanı tanıyorlar.

Fuzuloto hanımların altın günü mantığı ile çalışıyor. Siz her ay bir para yatırıyorsunuz ve size zamanı gelince araba teslim ediliyor. Siz taksitleri ödemeye devam ediyorsunuz. Bu yolla bir çok kişi araba sahibi olmuş durumda bu firma aynı zamanda ev satışı da yapıyor.

Wowwo bir kısmını peşin alıyor kalanını taksit yapıyor. 36 ay vade yapıyorlar. Kefil istemiyorlar kredi kartsız direk senetle taksit yapmaktalar.

Birarabam firması tüm Türkiye’de herkese 80 ay taksit yapıyor. İsteyenlere hiç peşinatsız senetle araba veriyor. Arabaların fiyatlarına göre sizlere vade sayısı sunuluyor.

Bizde pesinatsizsenetlearaba.com olarak sizleri her türlü konuda bilgilendirmeye çalışıyoruz. Umarız faydalı bilgiler verebilmişizdir.

Bir çok kişi bu şekilde araç almanın güvensiz olacağını düşünüyor ama bu yanlış bir kanı. Çünkü her şey yasal prosedürler çerçevesinde gerçekleşiyor. Bu yüzden korkulacak bir durum yok.

Dikkat etmeniz gereken konular satın alacağınız arabanın piyasa fiyatının çok üstünde olmaması gerekir ve size verilen faiz oranın çok yüksek olmaması gerekiyor. Ayrıca kanunlara uygun araç sözleşmesi yapmayı unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar
One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir