Sıfır Araba Kampanyaları 2023 | Peşinatsız Senetle Araba Satanlar, 2. El Taksitle Otomobil Satışı Yapan Galeriler

⬆️SENETLE ARABA BAŞVURU FORMU⬇️

Sıfır Araba Kampanyaları 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Sıfır Araba Kampanyaları 2020

Sıfır araçlarda kampanyalar firmalar tarafından özellikle yılık ikinci yarısında yıl sonu satış rakamlarına ulaşmak için tercih edilen bir yoldur. Belirli bir peşinat karşılığında ve bankadan kullandırılacak kredi faiz oranlarının düşürülmesi yöntemi ile alıcılara yapılan bir hizmet diyebiliriz. Buna kazan-kazan sistemi dememiz doğru olacaktır. Çünkü bu sayede hem firma elinde ki stoklarını eritme şansı yakalarken araç almak isteyenlerde sıfır araçlara satış fiyatlarının daha altında bir rakama ulaşma şansı yakalıyor. Ülkemiz piyasasına araç satışı yapan tüm firmaların yıl içerisinde farklı kampanyalar yaptığını ekleyelim. Tabi bu kampanyaların yanı sıra devlet destekli otomotiv sektörünün satışlarına yardımcı olan kampanyalarında bazı dönemlerde yaşandığını ekleyelim.

2020 yılı sıfır araç kampanyalarının hurda yasasının yürürlüğe girmesi ile birlikte daha fazla olduğu bir yıl yaşadığımızı söyleyelim. 20 yaşında altına yer alan binlerce araç hurda olarak kabul ediliyor birkaç bin TL’ye satılması zor olan araçların 10 bin TL üst limit ile satışına imkan sunulması sıfır araç satışında daha yüksek bir rakama ulaşılmasına imkan tanıyor. Bu arada ki farkın devlet tarafından karşılandığını ekleyelim. Bunun için araçlarda alınan vergilerden feragat edildiğini bir kısmının da üretici firmanın karşıladığını ekleyim.

2020 yılında sıfır araç alacaklara tavsiyemiz öncelikle en düşük taşıt kredisi faiz oranını sunan firmaları tercih etmek olduğunu belirtelim. Tabu bunlar dahi aracın tüm bedeli için bu fırsatı sunmuyor. Audi ve BMW gibi firmalar 12 ay kadar %0 faiz ile araç satışı gerçekleştiriyor. Tabi belirli bir peşinat ile bu araçların sahibi olabiliyorsunuz. Kia, Citroen, Honda, Dacia, Nissan, Mini, Renault, Peugeot ve Toyota %1’in altında faiz oranları ile Ağustos ay itibariyle 12 ay ile 24 ay arasında değişen vadeler ile kampanya hazırladıkları görülebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir