Taşıt Kredisi En Uygun | Peşinatsız Senetle Araba Satanlar, 2. El Taksitle Otomobil Satışı Yapan Galeriler

⬆️SENETLE ARABA BAŞVURU FORMU⬇️

Taşıt Kredisi En Uygun

Sponsorlu Bağlantılar

Taşıt Kredisi En Uygun

Araba almak günümüzde insanların en önemli ihtiyaçları arasında kendine üst sıralarda yer buluyor. Yüzyılın üzerinde bir geçmişe sahip olan motorlu araçların gelişen yollar sayesinde insanların bir noktadan diğerine ulaşma konusunda çok önemli bir etkisi var. Tabi araç sahibi olmak isteyen insanların hepsi kalitesi yüksek araçlara binmek istiyor olsa da gelir dağılımın dengesiz olması nedeniyle herkes istediği araca istediği anda ulaşma şansına sahip olamıyor.

Bu noktada devreye bankaların vermiş olduğu taşıt kredileri giriyor. Belirli bir birikmişe sahip olan insanlar sıfır veya 2.el alırken bankalardan kredi çekerek belki yıllarca çalışarak ulaşabileceği araçlara bu sayede çok kısa bir sürede elde edebiliyor. Tabi bu yöntemi tercih etmeninde belirli handikaplarının olduğunu söylemeliyiz. Öncelikle peşin fiyatına taksit yapılmıyor. Belirli bir oranda vade farkı çekilecek olan kredi miktarının üzerine ekleniyor. Bu noktada taşıt kredisi çekilecek olan bankanın sunmuş olduğu kredi oranı çok önemli bir hal alıyor. Onun için taşıt kredisi çekerken kredi faiz oranlarına bakmak gerekiyor. 1 baz puanlık faiz farkı dahi ödeyeceğini toplam kredi miktarının çok yüksek olmasına neden olabiliyor.

Bankacılık sektöründe yer alan tüm firmaların taşıt kredisi hizmeti bulunuyor. Tabi bu hizmetin her birinde aynı faiz oranı ile sunulduğunu söylememiz doğru olmayacaktır. En düşük faiz oranları 2018’in ikinci yarısı itibariyle Halkbank %1,60, Ziraat Bankası %1,65, Vakıfbank %1,65 ve İş Bankası %1,73 olarak karşımıza çıkıyor. Bu faiz oranların yükselmesinde kredi çekecek kişinin kredi notunun da etkili olacağını eklemekte fayda var. Firmalar kampanya dönemlerinde belirli bir peşinat karşılığında araçlardan %0 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sunuyor. Bu dönemleri de takip etmek sizin için doğru bir tercih olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir